PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE

Hudební skupiny na FSM 2018

  • Křesťanská hud. Skupina Lamačské chvály

    Lamačské chvály jsou chválová kapela. Jejich touhou je přinášet vůni uctívání a chvály, která se líbí Otci na jakémkoliv místě. Tím, že jsou z celého Slovenska, tak neplánovaně tvoří přátelský průnik několika společenství, do kterých jejich rodiny patří, tvoří, chodí, spolupracují anebo sympatizují… Cílové publikum mají poměrně jasně definované – je to Bůh. On jediný je schopný nás poslouchat stále. Jejich vizí a touhou jsou prorocké chvály, a jejich rozrůstání se všude… Úplný počátek skupiny

  • Pavel Helan – vlídný písničkář

    Ing. Pavel Helan, nar. 1979 v Moravských Knínicích, absolvent střední školy zahradnické a vysoké školy lesnické. S hudbou začínal jako kytarista v jazzbandu The Young Pekáč Mojmíra Bártka, kde si osvojil důležité heslo: "Strýcu hrej, neustále hrej!". Je absolventem kytarové školy Oty Pinknera. Zvítězil v pořadu Do-re-mi, působil jako učitel hudební výchovy v New Yorku, doprovázel bretaňského zpěváka Yvese Guelou, byl členem revivalu U2/stay.

Jako v nebi, tak i na zemi

„Sviťte jako hvězdy, které osvěcují svět “ (Flp 2,15)

Naši hosté na FSM 2018

P. BONAVENTURA ČAPEK, OFM

Vystoupí jako 2. host s přednáškou a osobním svědectvím 1. 7. 2018. Františkán, magistr františkánských juniorů, kaplan farnosti Praha - Panna Maria Sněžná.

Vystoupí jako 2. host s přednáškou a osobním svědectvím 1. 7. 2018. Fr

P. TOMÁŠ HOFFMANN

Vystoupí jako 1. host s přednáškami o budování Božího království 30. 6. 2018. Ředitel Diecézního centra života mládeže Vesmír. 5 let byl vojenským kaplanem (2x byl v době války v Iráku).

Vystoupí jako 1. host s přednáškami o budování Božího království 30. 6. 2018.

Organizačný tým

Copyright © 2018 All Rights Reserved by FSM