Info pro účastníky

23. Františkánské setkání mládeže na Cvilíně se bude konat ve dnech 29. 6. – 3. 7. 2019.

Téma: Kam mě voláš, Bože?

Chceme společně poznávat, co to znamená být povolaní Bohem. K čemu nás Bůh ve všeobecnosti volá, jaké jsou jeho záměry a jeho vůle. Jak máme jeho vůli rozpoznávat a hledat, jak se máme učit podle ní žít, jak rozpoznat a rozlišit své vlastní povolání a Boží vůli v konkrétním životě každého z nás. Jak máme kráčet v jeho vůli a jak žít své povolání.

Mezi přednášejícími budou: P. Ján Buc, s. Veronika Barátová a Pavol Strežo. Nebudou chybět ani koncerty: slovenská chválová kapela Heartbeat a čeští Adorare.

Program: přednášky a svědectví k tématu, sdílení ve skupinkách, společné mše svaté, večerní modlitby, možnost celodenní adorace, večer smíření, přímluvné modlitby, prostor pro duchovní pohovor i rozhovor s přáteli, koncerty, sport, táborák…

Ubytování: spí se ve škole na karimatkách a ve spacácích, které si přineste s sebou z domu.

Věk: 15 – 30 let

Přihlášky, cena: přihlásit se je možné ZDE nejpozději do 15. 6. 2019. Účastnický poplatek je 700,- Kč, ve kterém je zahrnuta cena za ubytování a stravu (snídaně, oběd, večeře). Předem se platí nevratná záloha 200,- Kč. Bližší informace obdržíš po přihlášení.

 

Najdete nás také na facebooku (@FSM.MINORITE.CZ).